جمعه 9 اسفند 1398 |

14:48:0    1398/10/14

خدا را شاکرم که حضور در جبهه را نصیب ما کرده و به یاد خدا و برای خدا جهاد کنم

شهید پرویز بهادری در روز اول فروردین سال 1343 در استان مرکزی به دنیا آمد. وی از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در14 دی ماه سال 1361در سن 18 سالگی هنگام درگیری با نیروهای عراقی در استان کردستان به شهادت رسید.

 به گزارش پایگاه خبری حیات، شهید پرویز بهاری در یکم فروردین سال  1343، در شهر آستانه از توابع شهرستان شازند در استان مرکزی به دنیا آمد. پدرش مرادعلی، فروشنده بود و مادرش خدیجه نام داشت. وی تا دوم راهنمایی درس خواند و در حالیکه کارگر کوره آجرپزی بود، از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. سرانجام شهید بهاری در چهاردهم دی ماه سال 1361، در نفت شهر، که در غرب استان کرمانشاه قرار دارد، هنگام درگیری با نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید، اسماعیل بهاری برادر شهید پرویز بهادری نیز در 28 دی ماه 1366، در منطقه ماووت یکی از روستاهای استان سلیمانیه عراق به شهادت رسید. 

بخشی ازوصیت نامه شهید پرویز بهاری

هر کس مرا طلب کند میابد و هر کس مرا بیابد می شناسد و هر کس مرا شناخت دوستم می دارد و هر کس مرا دوست داشت عاشقم می شود و هر کس که عاشقم شد عاشقش می شوم و هر کس که من عاشقش شدم او را شهید می کنم و هر که من او را شهید کنم بر من دیه دارد و من دیه او هستم.
اکنون که در سیاهی شب با خدای خود تنها هستم به عنوان آخرین پیام این نوشته را می نویسم.
به نام خدا آغاز می کنم که تنها نامی است و در زبان هر رزمنده مسلمان است.
سلام بر مهدی موعود عالم بشریت و سلام بر نائب بر حقش و ابراهیم زمان و بت شکن دوران خمینی کبیر و سلام بر امت شهید پرور ایران که پشت استکبار جهانی و نوکران سر سپرده او را به خاک مالیده و در راه برقراری حکومت اسلامی کوشش می کنند..
خدا را شاکرم که حضور در جبهه را نصیب ما کرده و به یاد خدا و برای خدا جهاد نمائیم. تا با جهاد و شهادت حقانیت این انقلاب و این رهبر را به جهانیان بنمایم من این راه را انتخاب کرده ام.
خودم را آماده جهاد با کفر می کنم. در طول عمرم که کاری برای اسلام نکرده ام  امیدوارم خونم بتواند کارساز برای اسلام باشد اگر ارزش آنرا داشته باشم.
به امید پیروزی حق بر علیه باطل و طول عمر امام عزیزمان

مزار این شهید در زادگاهش قرار دارد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :