پنجشنبه 23 مرداد 1399 |

 باید وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم

17:0:0    1398/08/22

باید وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم

حیات: شهید خالد حسینی پنجم اسفند 1342 در روستای حمزلان به دنیا آمد و درچهاردهم فروردین 1365 در روستای کانی سور به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، شهید خالد حسینی پنجم اسفند 1342 در روستای حمزلان به دنیا آمد. پدرش حسن و مادرش عایشه نام داشت
خرداد ماه سال 1363 دو برادرش که هر دو لباس رزم به تن داشتند بر اثر بمباران رژیم بعث به شهادت رسیدند و او تنها فرزند ذکور باقی‌مانده خانواده بود اگرچه می‌توانست کمتر در عملیات‌ها حضور پیدا کند ولی او همچنان در عرصه‌های خطر گوی سبقت را از دیگران می‌ربود.
در تعقیب ضدانقلاب شبانه‌روز فعالیت می‌کرد که سرانجام در این راه در سیزدهم فروردین‌ ماه 1365 در یک اقدام تروریستی مجروح و یک روز بعد در بیمارستان سقز روح بلندش به ملکوت اعلی پیوست و جادوانه شد. مدفن او در روستای سیاحومه واقع است.
فراز هایی از وصیت نامه ی شهید خالد حسینی:
برادرانم و دوستانم و هم رزمان دلسوزم، شما را به خدا قسم می دهم که هرگز دست از مبارزه نکشید و بر نابودی ضد انقلابها روز به روز فعالتر و بسیجی و پاسداری دلسوز و فرمانبر رهبر کبیر و امام امت باشید .
شما مسلمانان با همدیگر خوش خلق باشید، همگی ما مسلمان و باهم برادر هستیم . همیشه وحدت اسلامی یک واحده ی مسلمانان را رعایت نماییم.
اسلام پیروز است و کفار نابود می شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران