یکشنبه 4 اسفند 1398 |

00:29:0    1398/04/24

برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند

حیات: شهید بزرگوار عملیات رمضان در وصیت نامه خود این قرن را قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین دانست و نوشت: بدانید هر چه بیشتر برادران ما شهید بشوند مسئولیت ما بیشتر می‌شود؛ بگذارید بریزند خون این‌ها تا کفار و منافقین در این خون‌ها غرق شوند؛ برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند و مظلومیت اسلام را ثابت کنند و همه بدانند تاکنون اسلام در بین ما غریب و مظلوم بوده است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، شهیدحجت الاسلام شعبانعلی عبداللهی سرو از شهدای عملیات رمضان بود که در شب ۲۱ رمضان و سالروز شهادت امام علی (ع) در ساعات ۲۱ و ۳۰ دقیقه شامگاه 22 تیر ماه ۱۳۶۱ انجام شد که بخشی از وصیت نامه آن شهید بزرگوار در پی آمده است:

«ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون» با درود و سلام به حضرت مهدی (عج) و نائب برحقشان خمینی کبیر (ره) و با سلام بر خانواده‌های شهداء که چنین صبور و شکیبا هستند و درود بر مادرانی که چنین فرزندانی را تربیت کرده و به جبهه‌ها فرستادند. و سلام بر قدس و بیت المقدس. خدا را شکر می‌کنم که دوران حیات ما را در چنین زمانی قرار داده است که در زمان انقلاب اسلامی باشیم و ما هم از این انقلاب سهمی داشته باشیم؛ ان شاء الله خدا توفیق دهد که دیگر برادران ما بتوانند این انقلاب را به جهان صادر کنند؛ بدانید هر چه بیشتر برادران ما شهید بشوند مسئولیت ما بیشتر می‌شود؛ بگذارید بریزند خون این‌ها تا کفار و منافقین در این خون‌ها غرق شوند؛ برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند و مظلومیت اسلام را ثابت کنند و همه بدانند تاکنون اسلام در بین ما غریب و مظلوم بوده است. شما همیشه طرفدار ولایت فقیه باشید و هر چه کردید گوش کردن فرمان امام و روحانیون؛ از روحانیون پشتیبانی کنید که اجانب در صددند تا این‌ها را از ما بگیرند و اگر روزی روحانیون از ملت گرفته شوند بدانید آن روز، ابرقدرت‌ها جشن خواهند گرفت.

در همه کارهایتان خدا را فراموش نکنید و با نظم و تشکیلات انجام دهید؛ برادرم این قرن، قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین است همانگونه که امام ما فرمودند؛ پس شما باید خود را بسازید تا برای مردم دنیا نمونه باشید؛ نماز‌های جمعه و جماعات، دعا‌های کمیل و مساجد فراموشتان نشود که هرچه داریم از این دعا‌ها است؛ خدا ان شا الله این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل بگرداند؛ خدا ان شاء الله مظلومان را از زیر سلطه ظالمان نجات دهد. شعبانعلی عبدالهی-۳۱/۰۳/۱۳۶۱

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :