یکشنبه 27 مرداد 1398 |

دوست دارم شب دامادی حجله­‌گاهم سنگر باشد

1397/11/06 وصیتنامه شهید بیگیان

دوست دارم شب دامادی حجله­‌گاهم سنگر باشد

شهید محمد قلی بیگیان در وصیت‌نامه‌اش می‌نویسد:«دوست دارم شب دامادیم، حجله­ گاهم سنگرم باشد و رگبار گلوله‌های کافران همسرم باشد تا با این ازدواج به آرزویم که همانا لقاءالله بپیوندم.»

به گزارش حیات، شهید محمد قلی بیگیان متولد سال 42 بود که دوازدهم اردیبهشت 61 در سن 19 سالگی در جریان آزادسازی شهر خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل شد. در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید:

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

با درود فراوان به رهبر انقلاب و با درود بر روان پاک شهیدان راه حق و حقیقت که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و با سلام به امت شهید پرور ایران در سراسر گیتی که اینچنین فرزندانی را تحویل جامعه اسلامی دادند روحشان شاد و روانشان پاک راهشان مستدام باد.

با سلام به پدر و مادر عزیزم که مادرم شب را تا صبح بیدار ماند و پدرم روز تا شب را کار و کوشش کرد تا اینچنین فرزندی را تحویل جامعه اسلامی داد.

پدر و مادر عزیزم از شما می‌خواهم که کوه باشید و مانند کوه ایستادگی کنید و لحظه‌­ای از یاد خدا غافل نشوید و هیچ وقت امام را فراموش نکنید و همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید. از شما خواهرانم و برادرانم می‌خواهم که فرزندانی را تحویل جامعه اسلام بدهید تا نسلهای آینده ما باشند.

مادرم در آن لحظه‌هایی که مرا درگهواره، در آغوش می‌گرفتی و به آینده من می‌اندیشیدی و از خدا می‌خواست که یک شب دامادی مرا جشن بگیری تا به آرزوی قلبیت برسی. اما مادرم من هم آرزویی دارم دوست دارم شب دامادیم، حجله­ گاهم سنگرم باشد و رگبار گلوله‌های کافران همسرم باشد تا با این ازدواج به آرزویم که همانا لقاءالله بپیوندم و تو ای مادر صبوری کن و اشک حسرت بر مزارم نریز، زیرا که از ما دو نفر یکی می‌بایست به آرزویش می‌رسید و می‌دانم که ای مادر آرزوی فرزندت را به خویش ترجیح می‌دادی.

بار خدایا بر محمد و آلش رحمت فرست و بر صاحبانش قدرت عنایت فرما و گناه من سیه کار را ببخش. مادرم اگر خدا قبول کند بدن من آنقدر ارزشش را داشت که فدای اسلام و اسلامیان و هدیه به رهبرمان باشد، منافقین این کوردلان باید بدانند که با شایعه پراکنی‌ها و ترور ما و با بمب گذاری‌ها نمی‌توانند ملت ما را نسبت به امام و روحانیان مبارز بدبین کنند پس چه بهتر به سرعقل بیایند و به آغوش اسلام باز گردند که پیروز شرق و غرب است.»

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :