جمعه 20 تیر 1399 |

09:16:0    1398/10/15

توصیه های حاج قاسم به خدمتگزاران خانواده شهدا و ایثارگران

سردار شهید قاسم سلیمانی چند ماه پیش در توصیه هایی به اهمیت خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران ضمن تاکید بر اینکه در این کشور هیچ کاری به اهمیت بنیاد شهید نیست، گفت: خداوند توفیقی داده است به شما و به نظرم مدافع حرم آسان تر از این کار شماست. شما آبرو می دهید ولی در جهاد آبرو به دست می آورید. با عشق بپذیرید، عزت بدهید حتی به ظاهر ذلیل شوید ولی نزد خدا عزیز شوید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، تیرماه سال جاری بود که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسمی پیرامون جایگاه والای خانواده شهدا و ایثارگران گفت: در این کشور هیچ کاری به اهمیت بنیاد شهید نیست. با فرزندان شهید مانند پدر برخورد کنید.
وی خطاب به مسوولان بنیاد شهید با بیان اینکه شما همانند پدر مسوولیت عاطفی دارید، افزود: حامی آنها باشید که احساس کنند پدرشان کنار آنهاست. عاطفه کار را آسان تر می کند.
این شهید سرافراز درباره خدمتگزاران خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید اظهار کرد: خداوند توفیقی داده است به شما و به نظرم مدافع حرم آسان تر از این کار شماست. شما آبرو می دهید ولی در جهاد آبرو به دست می آورید. با عشق بپذیرید، عزت بدهید حتی به ظاهر ذلیل شوید ولی نزد خدا عزیز شوید.
سردار سلیمانی از همه خدمتگزاران در بنیاد شهید و امور ایثارگران خواست که هر صبح با خواندن دو رکعت نماز کار خود را آغاز کنند و تصریح کرد: هر گاه عکس شهید می بینید، بگویید شهید، من مواظب فرزند و همسر و پدر پیر و مادر پیر شما هستم. وظیفه داریم. همه موظف هستیم.
وی با تاکید بر اینکه اجازه ندهید از خانواده شهدا استفاده سیاسی کنند، افزود: مثل فرزندانم و بچه خودتان باید نگران فرزندان شهید باشید و اگر مشکلی از ایثارگران را شنیدید، بروید به سمت آنها، حامی آنها بحق باشید به ناحق نه.
این شهید والامقام از همه خدمتگزاران شهدا و ایثارگران در بنیاد خواست که بچه های شهدا را با عموجان و باباجان خطاب کنند و خاطرنشان کرد: بی خوابی را بر خود هموار کنید. تحمل را بیشتر کنید. در این کار پیر شوید، خسته شوید و به خدا بگویید من هر چه در وسعم بود گذاشتم، کم نگذاشتم خدایا ما را کمک کن.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران