چهارشنبه 13 فروردین 1399 |

اجرای کارگاه زودبازده برای ارتقای سطح تحصیلی جانبازان 70درصد وفرزندان شهدا از دیپلم به لیسانس ومدارج بالاتر

12:3:0    1398/04/16 معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید سیستان و بلوچستان:

اجرای کارگاه زودبازده برای ارتقای سطح تحصیلی جانبازان 70درصد وفرزندان شهدا از دیپلم به لیسانس ومدارج بالاتر

حیات: معاون تعاون وامور اجتماعی بنیاد شهید استان سیستان وبلوچستان در رابطه با مشکلات بیکاری، اشتغال، اقتصادی و غیره ایثارگران اظهار کرد: در این خصوص با اداره رفاه، فنی وحرفه ای صحبت شده و جلسه کارگروه اشتغال در استانداری اجراشده است تا مشمولان شرایط پس از آموزش ودریافت مدرک از تسهیلات بنیاد شهید وامور ایثارگران در این حوزه بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، غلامعلی ثموری معاون تعاون وامور اجتماعی بنیاد شهید استان سیستان وبلوچستان در رابطه با مشکلات بیکاری، اشتغال، اقتصادی و غیره ایثارگران اظهار کرد: در این خصوص با اداره رفاه، فنی وحرفه ای صحبت شده و جلسه کارگروه اشتغال در استانداری اجراشده است تا مشمولان شرایط پس از آموزش ودریافت مدرک از تسهیلات بنیاد شهید وامور ایثارگران در این حوزه بهره مند شوند.
وی ادامه داد:براساس ماده 21 استان سیستان وبلوچستان افراد ایثارگر و فرزندانشان در زمینه آموزش سطح تحصیلی لیسانس به بالا را دارند که به همین خاطر جزء استانهای برتر است.
ثموری گفت: با اجرای کارگاه زودبازده در حال ارتقای سطح تحصیلی جانبازان 70درصد و فرزندان شهدا از دیپلم به لیسانس ومدارج بالاتر هستیم.
وی افزود: در تلاشیم با پیگیری های صورت گرفته با سردار حسن زاده راهکارهایی از اشتغال وکارآفرینی را به وجود آوریم تا آمار بیکاری را کاهش دهیم.
معاون تعاون وامور اجتماعی استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد:برای استخدام در کل ادارات جانبازان 70درصد وفرزندان شهید در اولویت قراردارند وبعد از آنها خانواده وخواهروبرادر شهید هستند که پس از شرکت در آزمون وکسب رتبه مدنظر اداره دولتی می تواند استخدام شوند.
وی گفت:در بیمه سلامت استان 6نیرو استخدامی لازم داشته که با رایزنی های بیناد شهید استان توانستیم هر 6 نیرو را از فرزندان شهید معرفی کینم تا استخدام شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :