سه شنبه 1 بهمن 1398 |

پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران شهرداری

15:40:0    1397/10/12 در بیست و ششمین جلسه ملاقات عمومی مدیرکل امور ایثارگران با ایثارگران شاغل و شهروند عنوان شد:

پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران شهرداری

حیات: بیست و ششمین جلسه ملاقات مردمی مدیرکل امور ایثارگران به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات پرسنل ایثارگر و همچنین ارتقا سطح رضایتمندی این عزیزان برگزار شد.

به گزارش حیات به نقل از روابط عمومی اداره کل ایثارگران جلالی ضمن دیدار چهره به چهره با سی نفر از عزیزان ایثارگر شاغل در شهرداری تهران و صدور دستورات لازم برای رفع مشکلات ایشان از پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران شاغل در شهرداری تا پایان سال 97 توسط اداره کل امور ایثارگران خبر داد. وی افزود: از آنجائی که بیمه تکمیلی دی از نیمه دوم سال به عهده سازمان ها محول شده است عزیزان ایثارگر با بوروکراسی اداری کاذب مواجه شده اند. به این منظور برای تسهیلات درمانی بیشتر هزینه های درمانی بر اساس تعرفه های بیمه ای و با نظر کارشناس، مستقیما از طریق اداره کل پرداخت می شود .با توجه به مصوبه هیات وزیران در خصوص تامین هزینه درمانی ایثارگران توسط دستگاه اجرایی مربوطه و طبق بند 3 ماده 5 دستورالعمل جامع خدمات رسانی به ایثارگران و پیگیری ارائه خدمات درمانی و پوشش بیمه ای مطلوب ، اداره کل ایثارگران شهرداری تهران در نظر دارد در راستای پرداخت هزینه های درمانی این قشر معزز با حفظ شان و منزلت این عزیزان بخشی از هزینه های درمانی از تاریخ 01/08/1397 تا 31/01/1398 با تایید کارشناسی بیمه ( طبق تعرفه های بیمه درمانی ) را پرداخت کند.

ایثارگران مشمول این طرح شامل :

1-جانبازان معزز و افراد تحت تکفل ایشان

2-فرزندان شهدا ( شاغل در شهرداری تهران )

3-همسر شهید ( شاغل در شهرداری تهران ) می باشند .

* لازم به ذکر است ایثارگران فوق الذکر که دارای بیمه تامین اجتماعی می باشند می توانند از طرح مذکور بهره مند شوند .

جلالی در ادامه بیان داشت :کلیه ایثارگران شاغل در شرکت واحد و اتوبوسرانی ، شرکت بهره برداری مترو و ایثارگرانی که رسمی و دارای بیمه خدمات درمانی شهرداری هستند مشمول نمی باشند.

ایثارگران معزز می توانند مدارک پزشکی خود را در روزهای شنبه وسه شنبه از ساعت 8 الی14 به معاونت مددکاری اجتماعی اداره کل ایثارگران شهرداری تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز : اصل کلیه اسناد پزشکی مربوط به هزینه های درمانی صورت پذیرفته ( با نظر کارشناس بیمه ) ، کپی (شناسنامه ، کارت ملی و حکم حقوقی) ، کپی کارت ایثارگری ( مدارک ایثارگری) می باشد .

* شایان ذکر است با پیگیری اداره کل ایثارگران شهرداری تهران مقرر شد بیمه تکمیلی سال آتی (1398) توسط اداره کل رفاه شهرداری تهران انجام شود که دراین خصوص اطلاع رسانی لازم انجام خواهدشد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :