پنجشنبه 16 مرداد 1399 |

ایثارگران در برابر تعرض به ارزش‌های دینی ایستادگی کردند

12:39:0    1399/04/01

ایثارگران در برابر تعرض به ارزش‌های دینی ایستادگی کردند

مدیرکل بنیاد شهید خوزستان تصریح کرد: ایثارگران و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با جانفشانی در برابر دشمنان ایستادند تا تعرض و اهانتی به ارزش‌های اعتقادی و دینی این مرز و بوم وارد نشود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عبدالرضا فرجیان، در نشست مشترک ستاد عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز بنیاد خوزستان، با تأکید بر اهمیت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: در شرایطی که دشمن با ابزارهای مختلف درصدد ضربه زدن به ارزش‌های اسلامی و ملی جامعه و کمرنگ جلوه دادن نقش ایثارگران است، باید با تدوین برنامه‌های مختلف فرهنگی با این تهاجم همه جانبه مبارزه کرد.
مدیرکل بنیاد خوزستان تصریح کرد: ایثارگران و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با جانفشانی در برابر دشمنان ایستادند تا تعرض و اهانتی به ارزش‌های اعتقادی و دینی این مرز و بوم وارد نشود.
وی به انجام اقداماتی مانند طراحی و نصب بنر از وصایای شهدا و ائمه اطهار در فضای مجازی، برگزاری مسابقه فرهنگی کتاب خوانی، برگزاری نماز وحدت با رعایت محدودیت‌های جاری، برگزاری مسابقات کتابخوانی نماز بصورت الکترونیکی و آنلاین، تولید و پخش کلیپ‌های کوتاه، استفاده از پیامک و گروه‌های مجازی مدیران، تلاش در جهت کاهش اضطراب و پیامدهای ناشی از انتشار ویروس و انتخاب فعالان عرصه نماز اشاره کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران