پنجشنبه 16 مرداد 1399 |

تسریع در خدمت رسانی به ایثارگران وظیفه همه مسئولان است

12:37:0    1399/04/01

تسریع در خدمت رسانی به ایثارگران وظیفه همه مسئولان است

مدیرکل بنیاد مازندران با تأکید بر اینکه همه مسئولان باید با افتخار به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران خدمت کنند، اظهار داشت: رویکرد اصلی ما در بنیاد این است که خدمات به ایثارگران در زمینه‌های مختلف، تسریع پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،هدایت مظلومی عصر روز شنبه ۳۱ خرداد ماه در دیدار با با منصور علی زارعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، حضور ایثارگران عزیز در خانه ملت را یک فرصت مناسب دانست و گفت: امیدواریم با وجود این نیروهای ارزشمند انقلابی در مجلس شورای اسلامی، شاهد اتفاقات خوبی در عرصه خدمت رسانی بهینه به ایثارگران باشیم.
مدیرکل بنیاد مازندران با تأکید بر اینکه همه مسئولان باید با افتخار به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران خدمت کنند، اظهار داشت: رویکرد اصلی ما در بنیاد این است که خدمات به ایثارگران در زمینه‌های مختلف، تسریع پیدا کند.
وی طرح سپاس و تکریم از جامعه معزز ایثارگری را یکی دیگر از برنامه‌های بنیاد معرفی کرد و گفت: با عمل به منویات مقام معظم رهبری، سپاسگزاری و قدرشناسی از ایثارگران و بازماندگان گرانقدر آنان مهمترین وظیفه بنیاد و حضور و مشارکت پررنگ دستگاهها در این امر ضروری است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از گزارش اجمالی از وضعیت آماری جامعه ایثارگری تحت پوشش این استان و نحوه ارائه خدمات، در خصوص معضل اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، وام مسکن ایثارگران، وضعیت دانشجویان مشغول به تحصیل و شهریه‌های دانشجویی، بیمه ایثارگران تحت پوشش و درمان ایثارگران مطالبی را ارائه کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران