پنجشنبه 16 مرداد 1399 |

خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است

14:43:0    1399/03/31

خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است و اگر بتوانیم لبخندی بر روی لبان یک ایثارگر و خانواده شهید بنشانیم، در پیشگاه خدا اجر خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سید منصور موسوی، به همراه جمعی از معاونان و همکاران خود با سردار محسن حکمتیان فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان دیدار و گفت و گو کرد.
موسوی در این دیدار، با بیان اینکه پاسداران در برقراری آسایش و امنیت نقش به سزایی دارند، گفت: سپاه با توانمندی‌‌های بی‌‌نظیری که دارد، سپر دفاعی ایران در برابر دشمنان بوده و این مسئله از اهمیت به سزایی برخوردار است.
وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت‌های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده و با پیروی از سالار شهیدان امام حسین (ع)، عزّت و افتخار را پیشه راه خود ساخته تا در سایه روحیه انقلابی و معنویت، نقش تعیین کننده‌ای در دفع حملات دشمنان اسلام و ایران، ایفا کند.
موسوی با بیان اینکه دو نهاد بنیاد و سپاه در کنار یکدیگر مکمل فعالیت‌های فرهنگی هستند، گفت: سپاه فتح استان به ویژه تیپ ۴۸ فتح ظرفیت‌های بالایی در حوزه‌های فرهنگی، اقتصادی و جهادی دارد که منشاء خدمات ارزشمندی در جامعه محسوب می‌شود.
موسوی گفت: هیچ خطوط فاصله‌ای بین بنیاد و سپاه نیست و هر دو از نهادهای برآمده از انقلاب هستند که درک متقابلی از فعالیت‌های یکدیگر دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: خدمت به جامعه ایثارگری، عبادت است و اگر بتوانیم لبخندی بر روی لبان یک ایثارگر و خانواده شهید بنشانیم، در پیشگاه خدا اجر خواهیم داشت.
وی از حمایت‌ها و کمک‌های فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان در بحران‌ها به ویژه ویروس منحوص کرونا و کمک به جامعه ایثارگری تشکر کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران