چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

تکریم ایثارگران، اصالت دادن به کمالات و کرامت انسانی است

14:20:0    1399/03/27

تکریم ایثارگران، اصالت دادن به کمالات و کرامت انسانی است

مدیرکل بنیاد شهید مازندران با اشاره به اینکه تکریم ایثارگران، اصالت بخشیدن به کمالات و کرامت انسانی و حفظ هویت و جایگاه رفیع آنان است، اظهار کرد: خدمت صادقانه به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نمونه بارز حفظ ارزش‌ها و صیانت از خون پاک شهدا است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، هدایت مظلومی سه شنبه ۲۷ خرداد ماه، در ملاقات عمومی با ایثارگران با اشاره به اینکه تکریم ایثارگران، اصالت بخشیدن به کمالات و کرامت انسانی و حفظ هویت و جایگاه رفیع آنان است، اظهار کرد: خدمت صادقانه به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نمونه بارز حفظ ارزش‌ها و صیانت از خون پاک شهدا است.
وی با بیان اینکه ایثارگران مجاهدانی هستند که در تاریخ کشور عزیز ایران اسلامی به الگویی ماندگار تبدیل شدند، عنوان کرد: رسیدگی به مشکلات، پیگیری خواسته‌ها، مطالبات و رفع دغدغه‌های این بزرگواران، اولویت اصلی بنیاد مازندران در امر خدمتگزاری به این قشر گرانقدر است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با اشاره به اینکه آگاهی بخشی به جامعه ایثارگری یک اصل مهم در بنیاد محسوب می‌شود، گفت: ساماندهی و تمرکز زدایی هدفمند که در بنیاد مازندران صورت گرفته است منجر به تسهیل و تسریع در پاسخگویی به موقع به جامعه معزز ایثارگری در حوزه‌های خدمت رسانی شده است.
مظلومی با بیان اینکه ثبت درخواست خانواده‌های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان استان در مرکز هاتف با شماره تلفن ۱۶۱۶ با جدیت مورد رصد روزانه قرار می‌گیرد، اظهار داشت: همکاران ما با استقرار در محل میز خدمت با انگیزه مضاعفی به جامعه هدف خدمت می‌کنند و این نوع خدمت رسانی را جزو وظیفه ذاتی و اعتقادی خود می‌دانند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران