چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

پبگیری مشکلات ۳۷ هزار ایثارگر کرمانشاهی در سه ماه نخست سال

11:40:0    1399/03/27

پبگیری مشکلات ۳۷ هزار ایثارگر کرمانشاهی در سه ماه نخست سال

مدیرکل بنیاد شهید کرمانشاه اظهار داشت: طی سه ماهه اول سال بیش از ۳۷ هزار نفر از ایثارگران مشتمل بر خانواد‌ه های معظم شهدا، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز با مراجعه به ادارت بنیاد پیگیر مسائل و مشکلات خود بوده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری، مدیرکل بنیاد کرمانشاه در گفت و گو با سایت استانی ایثار با اعلام اینکه در سه ماهه نخست سال ۹۹ بیش از ۳۷ هزار نفر از جامعه ایثارگری به ادارات بنیاد استان مراجعه داشته اند، از تلاش مجدانه همکاران در پیگیری مطالبات جامعه ایثارگری قدردانی کرد.
حجت الاسلام عسگری ضمن اشاره به آمار مراجعان ایثارگر به ادارات بنیاد سطح استان، آن را نشانه ارتباط تنگاتنگ خادمان شهدا با جامعه ایثارگری عنوان کرد و افزود: پیگیری مطالبات جامعه هدف در هر سطحی که باشد از جمله وظایف و اولویت های کاری همکاران ما در این نهاد مقدس است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: علیرغم شیوع بیماری کووید ۱۹ و سایه سنگین این بیماری در سطح جامعه، همکاران بنیاد استان با پاسخ گویی به تمامی درخواست های ایثارگران عزیز سعی در بر طرف کردن مشکلات این عزیزان داشته اند.
وی افزود: طی سه ماهه نخست سال بیش از ۳۷ هزار نفر از ایثارگران مشتمل بر خانواده های معظم شهدا، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز با مراجعه به ادارات بنیاد پیگیر مسائل و مشکلات خود بوده اند.
وی ادامه داد: این ارتباط های دوسویه که در ۴ بخش اینترنتی، سامانه ۱۶۱۶، حضوری و ارتباط خادم به مخدوم را شامل شده است، نشان از آن دارد که نهاد مقدس بنیاد در پی آن است به هر نحو ممکن مشکلات و مطالبات ایثارگران عزیز را به نحو شایسته ای پیگیری کند.
حجت الاسلام عسگری افزود: آمارهای به دست آمده از ارتباط جامعه ایثارگری با سامانه ۱۶۱۶ حاکی از آن است که با وجود تلاش همه همکاران ما در تمامی شهرستان های تابعه، شهرستان های جوانرود، سنقر کلیایی، کنگاور، تلاث باباجانی و گیلانغرب همچنان پنج شهرستانی هستند که جامعه ایثارگری آنان استقبال بیشتری را از سامانه ۱۶۱۶ داشته اند.
گفتنی است، حوزه دفتر مدیرکل با داشتن تعداد ۱۶۰ دیدار چهره به چهره و ملاقات حضوری با جامعه ایثارگری سهم بسزایی در پی گیری مشکلات و مطالبات ایثارگران عزیز را به خود اختصاص داده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران