چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

مقاومت امروز جانبازان ادامه ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است

12:56:0    1399/03/25

مقاومت امروز جانبازان ادامه ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است

مدیرکل بنیاد شهید خراسان شمالی با تأکید بر ثبت خاطرات و بیان مشکلات جسمی جانبازان برای نسل جوان و نوجوان، تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده‌های آنان، ادامه ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سید عابس حسینی، در دیدار با جانباز دفاع مقدس «آسوده»، در بیمارستان فوق تخصصی امام حسن (ع) بجنورد، اظهار کرد: تجلیل از مقام والای جانبازان و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، علاوه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در حفظ روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین تربیت نسل‌های بعدی کشور نقش بسزایی دارد.
وی به مشکلات جسمی جانبازان معزز و رنج‌های آنان اشاره کرد و گفت: در کنار همه مشکلاتی که این عزیزان به خاطر مجروحیت دارند، باید از سختی‌هایی که خانواده‌های معظم آنان به‌ ویژه همسرانشان به خاطر شرایط جسمی جانبازان با ایثار و از خود گذشتگی تحمل می‌کنند نیز یاد کرد.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی با تأکید بر ثبت خاطرات و بیان مشکلات جسمی جانبازان برای نسل جوان و نوجوان، تصریح کرد: این ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده‌های آنان، ادامه ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است که باید در جهت حفظ آن در جامعه تلاش شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران