چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

فعالیت‌های ترویجی فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند راهکارهای خلاقانه است

11:48:0    1399/03/25

فعالیت‌های ترویجی فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند راهکارهای خلاقانه است

مدیرکل بنیاد شهید ایلام با تأکید بر اینکه فعالیتهای ترویجی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند راهکارهای جدید و خلاقانه است، گفت: برنامه هایی که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در طول دوران شیوع کرونا در فضای مجازی استان برگزار شد، مورد استقبال قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، اسدالله تولیده، در سیزدهمین نشست شورای استانی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با اشاره به برنامه‌های برگزار شده در ایام شیوع کرونا در فضای مجازی، گفت: برابر دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و در جهت کاهش تجمعات، از فضای مجازی و صدا و سیما به عنوان جایگزین برای برگزاری مراسم و یادواره‌ها استفاده خواهیم کرد.
وی با تأکید بر اینکه فعالیت‌های ترویجی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند راهکارهای جدید و خلاقانه است، افزود: برنامه‌هایی که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در طول دوران شیوع کرونا در فضای مجازی استان برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفتند و مشخص شد که استقبال بسیار خوبی از این برنامه‌ها صورت گرفته و در سطح جامعه نیز به نحو مطلوبی تاثیرگذار بوده‌اند.
وی به برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان اشاره کرد و افزود: در سال گذشته با حسن تدبیر استاندار ایلام و با همکاری دستگاه‌ها و ارگان‌ها، ویژه برنامه‌های بسیاری در تجلیل از ایستادگی و مقاومت آزادگان برگزار شد.
تولیده تصریح کرد: در سال جاری نیز دیدار با آزادگان، تبلیغات محیطی در سطح شهر، استفاده از فضای مجازی و بیان خاطرات توسط آزادگان به عنوان پیام آوران ایثار از مهمترین برنامه‌های در نظر گرفته شده برای گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران