جمعه 14 آذر 1399 |

ثبات انقلاب و نظام مدیون ایثارگران است

13:20:0    1399/03/24

ثبات انقلاب و نظام مدیون ایثارگران است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی دانست که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عباس پورحسن، با حضور در جمع اعضای ستاد «شهدای گمنام آذربایجان‌شرقی» که متشکل از فرزندان شهدا و ایثارگران است از تلاش صادقانه و برنامه‌های این ستاد به‌ ویژه در امر کاروان‌های راهیان نور تقدیر کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در این دیدار صمیمی خواستار تقویت فعالیت‌های فرهنگی به‌ ویژه ترویج فرهنگ ایثار در میان نسل چهارم انقلاب شد.
پورحسن ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی دانست که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده‌اند.
وی تصریح کرد: اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت نه‌ تنها یک وظیفه عرفی و دینی است بلکه با امنیت ملی کشور گره‌خورده است.
وی افزود: روایتگری و به تصویر کشیدن صحنه‌های زیبای ایثار و فداکاری در راه حفظ آرمان‌های شهدا برای کسانی که در آن لحظات حساس و تاریخی حضور نداشته‌اند، رسالت عظیم و وظیفه ملی و دینی است.
گفتنی است، ستاد شهدای گمنام با فعالیت چندین ساله و انجام برنامه‌های فرهنگی از پیشتازان و علمداران فعالان حوزه ایثار و شهادت بوده و حضور مؤثر نسل جوان از ویژگی‌های برجسته این ستاد است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران