چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی نظام و کشور هستند

11:55:0    1399/03/24

جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی نظام و کشور هستند

استاندار کرمانشاه گفت: جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی نظام و کشور هستند و خدمتگزاری به این عزیزان توفیق بزرگی است که نصیب مسئولان این کشور شده است و لذا همه خدمتگزاران باید این فرصت ادای دین را، برای خود غنیمت بدانند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه به همراه حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه چهارشنبه ۲۱ خردادماه با حضور در منزل جانباز متوفی «جهانگیر آزادی»، با خانواده معزز این ایثارگر دیدار کرد.
استاندار کرمانشاه در این دیدار در سخنانی با تجلیل از رشادت‌های جامعه ایثارگری، نظام اسلامی را ماحصل مجاهدت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان دانست و گفت: تمام دست آوردهای ارزشمند انقلاب از ایثار این سرمایه‌های گران سنگ به دست آمده است.
بازوند افزود: جامعه ایثارگری مایه افتخار و سربلندی نظام و کشور هستند و خدمتگزاری به این عزیزان توفیق بزرگی است که نصیب مسئولان این کشور شده است و لذا همه خدمتگزاران باید این فرصت ادای دین را، برای خود غنیمت بدانند.
لازم به ذکر است بهروز عزیزی مشاور استاندار در امور ایثارگران، فضل الله رنجبر فرماندار و جمعی از مسئولان استانداری نیز در این دیدار حضور داشتند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران