جمعه 14 آذر 1399 |

مدافعان سلامت گذشت و ایثار را به نمایش گذاشتند

13:47:0    1399/03/21

مدافعان سلامت گذشت و ایثار را به نمایش گذاشتند

نماینده ولی فقیه در استان قم از اقدامات صورت گرفته مدافعان سلامت و خیرین در ایام شیوع ویروس کرونا در استان تقدیر کرد و گفت: مدافعان سلامت و خیرین در این ایام خوش درخشیدند و با ایثار جان و مال‌شان، گذشت و ایثار را به نمایش گذاشتند و برخی نیز در این راه به مقام شهادت نایل آمدند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، آیت الله سید محمد سعیدی، فرزند شهید آیت الله سید محمد رضا سعیدی، در پنجاهمین سالگرد شهادت این شهید بزرگوار در دیدار با حجت الاسلام حسن هنرمند مدیرکل و دیگران مدیران بنیاد استان قم گفت: هر کسی به عرصه خدمت به شهدا و ایثارگران وارد شد نیتی جز رضایت حق و خشنودی شهدا نداشته است.
وی افزود: امید است تغییر و تحولات در بنیاد نیز برای جامعه ایثارگران که در راه خدا و میهن جان خویش را تقدیم کردند موجبات ارایه خدمات هرچه مطلوب تر را فراهم سازد.
امام جمعه قم عنوان کرد: خرداد، ماهی پر از خاطرات انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با شکل گیری قیام ۱۵ خرداد و عملیات آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد است.
آیت الله سعیدی تأکید کرد: شهدای ما از برجستگی ارزشمندی برخوردار هستند زیرا این عزیزان با خون خود، جهاد و ایثار جانشان و بر جای گذاشتن وصایایشان دلسوزانه جامعه را به سمت و سوی سعادت هدایت کردند.
نماینده ولی فقیه در استان قم از اقدامات صورت گرفته مدافعان سلامت و خیرین در ایام شیوع ویروس کرونا در استان تقدیر کرد و گفت: مدافعان سلامت و خیرین در این ایام خوش درخشیدند و با ایثار جان و مالشان، گذشت و ایثار را به نمایش گذاشتند و برخی نیز در این راه به مقام شهادت نایل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم نیز در این دیدار گفت: امروز افتخار می کنیم که خدمتگزار ۸۰ هزار نفر از جامعه ایثارگران استان قم هستیم و خوشبختانه در مجموعه‌ای خدمت می‌کنیم که نیروهای آن همدلانه در مسیر خدمت به شهدا و ایثارگران قدم بر می دارند.
حجت الاسلام حسن هنرمند اضافه کرد: در شرایط شیوع ویروس کرونا همکاران با صمیمت و همدلی در روزهای تعطیل هم دست از خدمت نکشیدند و با توزیع ۱۰۰۰۰ بسته بهداشتی، تهیه اقلام ضروری برای ۱۲۰۰ نفر از والدین صعب العلاج و توزیع غذاهای گرم مسجد جمکران، جهادگرانه در خدمت خانواده شهدا و ایثارگران بودند.
حجت الاسلام هنرمند عنوان کرد: در این ایام ۵۰۰۰ تماس با خانواده شهدا و ایثارگران برقرار شد و پزشکان پایش سلامت نیز مشاوره های تلفنی و پیگیری های درمانی را به صورت غیر حضوری دنبال کردند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران