چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

فرهنگ ایثار و شهادت عامل بقای نظام اسلامی است

14:15:0    1399/03/20

فرهنگ ایثار و شهادت عامل بقای نظام اسلامی است

مدیر کل بنیاد شهید بوشهر بیان داشت: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است، فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که ما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری، در دیدار با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر ضمن عرض تبریک به سرهنگ دوم علیرضا غلامی جهت انتصاب وی در این پست، بیان داشت: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است، فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که ما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
وی دفاع مقدس را گنجینه‌ای غنی از همه سجایای اخلاقی و اجتماعی و سبک زندگی رزمندگان دانست و خاطرنشان کرد: باید از این فرهنگ غنی در ابعاد مختلف زندگی استفاده کنیم.
مدیرکل بنیاد بوشهر با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس فرهنگی نیست که فراموش شود و باید ارزش‌های آن دوران گرامی داشته شود، افزود: حرکت‌های جهادی ملت ایران در بحران‌های مختلف نشان داد که دفاع مقدس همچنان در جامعه ما جاری است.
حجت‌الاسلام تشکری با تأکید بر اشاعه فرهنگ ایثار در بین نسل جوان، اظهار داشت: ترویج و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت راهگشای مشکلات جامعه است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران