سه شنبه 8 مهر 1399 |

ایثارگران پاسداران واقعی ارزش‌های اسلامی هستند

13:26:0    1399/03/19

ایثارگران پاسداران واقعی ارزش‌های اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید خوزستان تصریح کرد: ایثارگران پاسداران واقعی ارزش‌های اسلامی و تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند که گذر زمان عملکرد آنان را کمرنگ نخواهد کرد و به فراموشی سپرده نخواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عبدالرضا فرجیان، در گفت و گو با ایثار اظهار داشت: شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان عزیز آفرینندگان ماندگارترین صحنه‌های ایثار و از خودگذشتگی هستند که با جانفشانی و جانبازی خود زیباترین، جذاب‌ترین و مؤثرترین صحنه‌های دفاع مقدس را خلق کردند.
وی تجلیل از ایثارگران در هر فرصت و موقعیتی را ارج گذاری به فرهنگ ایثار و ایثارگری دانست و افزود: کمترین وظیفه ما ترویج ارزش‌های اسلامی و در رأس آن اشاعه فرهنگ ایثار است که در لایه‌های مختلف مدیریتی نظام باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به آن وجود داشته باشد.
مدیرکل بنیاد خوزستان تصریح کرد: ایثارگران پاسداران واقعی ارزش‌های اسلامی و تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند که گذر زمان عملکرد آنان را کمرنگ نخواهد کرد و به فراموشی سپرده نخواهند شد.
فرجیان افزود: تقویت روحیه ایثارگری علاوه بر تأثیر مثبت در تعامل کارکنان با یکدیگر باعث افزایش کیفیت و کمیت ارائه خدمات به جامعه هدف خواهد شد و تغییرات مدیریتی در همه سطوح بر اساس الگوی جهادی مقابله و ستیز با دشمنان اسلام، دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلام و ترویج فرهنگ حماسه و ایثار شکل می‌گیرد.
فرجیان تأکید کرد: حداقل کاری که همه مدیران برای فرهنگ ایثار و شهادت می‌توانند انجام دهند برنامه‌ریزی و تلاش برای ترویج این فرهنگ است و هر اندازه در این راستا فعالیت شود باز هم کم است و لذا مدیران و مسئولان نباید از این مهم غافل شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران