پنجشنبه 10 مهر 1399 |

پاسداشت جایگاه ایثارگران در جامعه واجب و ضروری است

12:37:0    1399/03/19

پاسداشت جایگاه ایثارگران در جامعه واجب و ضروری است

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان البرز گفت: پاسداشت و دفاع از جایگاه ایثارگران در جامعه اسلامی به‌ عنوان الگو و اسوه‌های رفتاری، واجب و ضروری است و در حقیقت تکریم ایثارگران تکریم تمام ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل و انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،بهزاد حق بیگی صبح امروز ۱۹ خردادماه در نشست کارگروه طرح تکریم ارباب‌رجوع که با حضور اعضای کارگروه برگزار شد، گفت: تکریم و احترام نسبت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نشان‌دهنده پایبندی به ارزش‌ها است.
وی افزود: ایثارگران جایگاه رفیع و ارزشمندی در جامعه دارند و باید با بسیج تمام امکانات و برنامه‌ریزی مشخص، مشکلات و نیازهای آنان شناسایی و برای رفع آن اقدام شود.
رییس کارگروه طرح تکریم ارباب‌رجوع بنیاد البرز خدمات‌رسانی عزتمند به ایثارگران را ضروری خواند و تصریح کرد: ایثارگران سالیان سال است که با مجاهدت‌های خود انقلاب اسلامی را سرپا نگه‌داشته و امنیت را برای ملت ایران به ارمغان آورده‌اند لذا بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم مشکلات ایثارگران را به بهترین شکل ممکن رسیدگی و مرتفع کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان البرز گفت: پاسداشت و دفاع از جایگاه ایثارگران در جامعه اسلامی به‌ عنوان الگو و اسوه‌های رفتاری، واجب و ضروری است و در حقیقت تکریم ایثارگران تکریم تمام ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل و انقلاب است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران