پنجشنبه 10 مهر 1399 |

عملکرد بنیاد مرکزی در حوزه مقابله با کرونا تشریح شد

13:38:0    1399/03/18

عملکرد بنیاد مرکزی در حوزه مقابله با کرونا تشریح شد

معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی اقدامات بنیاد استان برای مقابله با کرونا را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،قاسم محمد نژاد صبح امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۸ در گفتگو با خبرنگار سایت ایثار مرکزی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: درمان، موضوعی مهم، تاثیرگذار و حساس است که باید تلاش کنیم در این حوزه تمامی محدودیت‌ها را به حداقل کاهش دهیم.
محمد نژاد تصریح کرد: باید در ارائه خدمات نوآوری ایجاد شود و با شناخت صحیح از ایثارگر و با بررسی وضعیت درمانی و شناسایی نیازهای او می‌توان محدودیت‌ها را به حداقل رساند و خدمت به جامعه هدف را در مسیر توسعه قرار داد.
وی با بیان اینکه کنترل وضعیت سلامتی والدین معزز شهدا و ایثارگران امری ضروری است عنوان کرد: طرح پایش سلامت با هدف تشخیص زودهنگام بیماری‌ها در حال اجرا بود که طبق دستورالعمل ها با شیوع ویروس کرونا، این طرح به‌ صورت تلفنی به اجرا درآمد و اکنون نیز این طرح با محدودیت و با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط پزشکان طرح پایش سلامت در منازل والدین معزز شهدا و جانبازان در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، ۳۰ هزار پیامک حاوی رعایت موارد بهداشتی و اطلاع رسانی و پیشگیری از این ویروس برای آن دسته از ایثارگرانی که بیشتر در معرض آسیب بیماری هستند ارسال شده است.
گفتنی است طرح پایش سلامت با تمهیدات اندیشیده شده در خرداد ماه، برای ۵۰۰ ایثارگر توسط ۲۹ پزشک با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر استان برگزار می شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران