جمعه 28 شهریور 1399 |

نظام اسلامی مدیون خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است

11:42:0    1399/03/18

نظام اسلامی مدیون خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان البرز گفت: نظام اسلامی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز مدیون است و امروز خدا را شاکریم فرصت خدمتگزاری به این عزیزان را عنایت فرموده است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، محمدعلی عالیانی در نشست تخصصی همکاران معاونت تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که باهدف رفع مشکلات ایثارگران برگزار شد، گفت: نظام اسلامی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز مدیون است و امروز خدا را شاکریم که فرصت خدمتگزاری به این عزیزان را عنایت فرموده است.
وی افزود: با عنایت به جایگاه عظیم‌الشأن خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، اتخاذ تدابیر و تمهیدات هر چه بیشتر برای تأمین نیازها و مطالبات این عزیزان ضروری است.
عالیانی تصریح کرد: بر ما واجب است علاوه بر ارائه خدمت هدفمند و قانونی و تکریم ایثارگران، شأن و منزلت این عزیزان را به بهترین نحو مطلوب حفظ کنیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: با تلاش و کوشش می‌توان خدمتگزار خوبی برای ایثارگران باشیم. امروز با هدفمند شدن سرویس‌دهی خدمات به خانواده معظم شهدا، میزان مراجعات و دشواری‌های مسیرِ حصول مطالبات و انتظارات جامعه ایثارگری کاهش و شاهد تسهیل روند خدمات‌رسانی به این عزیزان هستیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران