پنجشنبه 10 مهر 1399 |

سبک زندگی شهدا، باید الگوی همگان باشد

11:49:0    1399/03/17

سبک زندگی شهدا، باید الگوی همگان باشد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: نگاه ما باید به سبک زندگی شهدایی باشد که همه‌چیز خود را برای خدا فدا کردند تا به اهداف مقدس خود رسیدند و این بدان معنی است که اگر کار برای رضای خدا باشد قطعأ نتیجه مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری حیات، در سالی که به نام سال «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است، نشست مشترک اعضای هیئت‌مدیره نیروگاه برق زاگرس کوثر با حجت‌الاسلام‌ هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه برگزار شد.
در این نشست کاری که باهدف تلاش در جهت افزایش تولید و توسعه این نیروگاه و نیز اشتغال‌زایی هر چه بیشتر در این واحد تولیدی برگزار شد، اعضای حاضر بر هماهنگی بیشتر با مسئولان ارشد استان در این خصوص تأکید کردند.
حجت‌الاسلام عسگری با اشاره به اینکه استان کرمانشاه دارای ظرفیت‌های مناسبی در جهت ارتقای سطح تولید و ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارد، اظهار داشت: امسال با توجه به نام‌گذاری که از سوی رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است یقیناً باید همه نگاه‌ها در جهت تحقق اهدافی باشد که بتواند به رونق تولید در جامعه و کارآفرینی بیشتر در کشور به ویژه میان ایثارگران منتهی شود.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: امروزه به اعتقاد همه کارشناسان رونق تولید در کشور تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی به‌ویژه تحریم‌های ظالمانه‌ای است که از سوی رژیم جنایتکار آمریکا علیه ملت عزیزمان اعمال‌شده است.
حجت‌الاسلام عسگری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نگاه ما باید به سبک زندگی شهدایی باشد که همه‌چیز خود را برای خدا فدا کردند تا به اهداف مقدس خود رسیدند و این بدان معنی است که اگر کار برای رضای خدا باشد قطعأ نتیجه مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران