سه شنبه 8 مهر 1399 |

دانش علمی کارکنان بنیاد اثرات مثبتی در خدمت رسانی به ایثارگران دارد

11:39:0    1399/03/17

دانش علمی کارکنان بنیاد اثرات مثبتی در خدمت رسانی به ایثارگران دارد

مدیر کل بنیاد مازندران بیان کرد: چابک سازی، پویایی سازمان، بکارگیری تجربیات و بهره گیری از دانش علمی کارکنان بنیاد، در جهت حل مشکلات خانواده های معزز شهدا و ایثارگران اثر بخش است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، هدایت مظلومی پس از ملاقات عمومی با ایثارگران استان مازندران، ابزارهای مناسب آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و شفاف سازی در حوزه حدمت رسانی را از رویکردهای سازمان جهت دسترسی به برنامه ها عنوان کرد و گفت: از طریق مشارکت جمعی و با استفاده از قابلیت های موجود، به دنبال بهبود فرآیندهای خدماتی و برآورده کردن انتظارات جامعه ایثارگری در ابعاد گوناگون خدمت رسانی در بنیاد هستیم.
مظلومی با بیان اینکه چابک سازی، پویایی سازمان، بکارگیری تجربیات و بهره گیری از دانش علمی کارکنان بنیاد، در جهت حل مشکلات خانواده های معزز شهدا و ایثارگران اثر بخش است گفت: در راستای عملیاتی کردن برنامه ها به نحوی حرکت کنیم که تلاش همکاران بنیاد اثرات مثبتی بر عملکرد سازمان داشته باشد.
مدیر کل بنیاد مازندران افزود: تمام تلاش ما این است چالش ها و موانعی که در مسیر خدمت رسانی برای ایثارگران وجود دارد را با استفاده از همه ظرهیت های موجود سازمانی، بر طرف کنیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران