سه شنبه 8 مهر 1399 |

توجه به ایثارگران از ابتدای شیوع کرونا بیش از پیش در دستور کار قرار دارد

13:57:0    1399/03/13

توجه به ایثارگران از ابتدای شیوع کرونا بیش از پیش در دستور کار قرار دارد

مدیر کل بنیاد شهید خوزستان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان، موضوع توجه و رسیدگی به قشر آسیب پذیر و دارای سابقه بیماری ایثارگران مد نظر مجموعه ستاد استانی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عبدالرضا فرجیان، در گفت و گو با ایثار گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان، موضوع توجه و رسیدگی به قشر آسیب پذیر و دارای سابقه بیماری ایثارگران مد نظر مجموعه ستاد استانی قرار گرفته و موجب شده است تا با حضور مداوم و پیگیری لازم، اجرایی شدن مصوبات ستاد مدیریت کرونا را در ارتباط با جامعه معزز ایثارگران با جدیت رصد کنیم.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های ایثارگرانه و بی‌وقفه کادر درمان و پزشکی خوزستان گفت: تلاش‌گران فداکار عرصه سلامت با از خود گذشتگی و ایثار، در صف نخست مقابله با کرونا به مردم جامعه خدمات ارزنده و قابل تحسین ارائه کرده اند.
مدیر کل بنیاد خوزستان با تقدیر از تلاش‌های همه دستگاه‌های اجرایی استان در موضوع مدیریت بیماری کرونا یادآور شد: طی چند مرحله با تدبیر ریاست محترم بنیاد مرکز و سایر مسئولان بنیاد و همچنین استاندار خوزستان و متولیان مربوطه اقلام بهداشتی و پیشگیرانه تأمین و بر اساس اولویت بندی‌های لازم به بخش زیادی از ایثارگران استان تقدیم شده است.
وی افزود: در شرایط کنونی توجه به خود مراقبتی و پیشگیری در قلمرو شخصی، توصیه و تأکید بر در خانه ماندن، به سفر نرفتن و قطع عبور و مرور‌های غیر ضروری مهمترین تأثیر را برای عبور از بحران خواهد داشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران