پنجشنبه 10 مهر 1399 |

حل مشکلات تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، اولویت بنیاد است

10:26:0    1399/03/13

حل مشکلات تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، اولویت بنیاد است

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: حل مشکل تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه های فرهنگی بنیاد است و در این راستا رابطین دانشگاهها در انعکاس مشکلات و پیگیری دغدغه های این عزیزان نقش مهمی را باید ایفا کنند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، به منظور تداوم همکاری و تعامل دانشگاهها با بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشجویان شاهد و ایثارگر در ایام برگزاری امتحانات، نشستی با حضور نصراللهی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و رییس اداره آموزش و رابطین ۲۰ دانشگاه در محل سالن اجتماعات اداره بنیاد آمل برگزار شد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این نشست گفت: حل مشکل تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت برنامه‌های فرهنگی بنیاد است و در این راستا رابطین دانشگاهها در انعکاس مشکلات و پیگیری دغدغه‌های این عزیزان نقش مهمی را باید ایفا کنند.
نصر الهی افزود: امروز همه ما باید دین خود را به این خانواده‌ها ادا کنیم و بهترین راهکار حق شناسی و فراهم کردن بستر مناسب برای تقویت انگیزه در میان دانشجویان شاهد و ایثارگر در امر تحصیل است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران