شنبه 18 مرداد 1399 |

همه اقشار جامعه، قدردان رشادت‌های ایثارگران هستند

12:34:0    1399/03/11

همه اقشار جامعه، قدردان رشادت‌های ایثارگران هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: همه قشرهای مختلف جامعه قدردان رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان هستند و راه‌شان را با اراده مصمم ادامه می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین عبدالکریم عابدینی، در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم مفقودالاثر «الیاس چگینی»، گفت: شهدا در دفاع از ارزش‌های اسلام و خاک کشور با پروردگار معامله کردند و خداوند متعال نیز بهترین پاداش‌ها را به آنها عطا کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین افزود: امروز نیز هر فردی که در صراط مستقیم الهی گام بردارد هیچگاه ضرر نکرده بلکه برترین و بالاترین سود را کسب خواهد کرد.
وی با بیان اینکه امروز ایران به برکت خون شهدا در اوج اقتدار است، گفت: همه قشرهای مختلف جامعه قدردان رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان هستند و راه‌شان را با اراده مصمم ادامه می‌دهند.
گفتنی است شهید الیاس چگینی، سی‌ام شهریورماه سال ۱۳۵۳، در امیرآباد بویین‌زهرا به دنیا آمد. دارای دو فرزند دختر و پسر بود و به عنوان پاسدار در سوریه حضور یافت.
این شهید بزرگوار چهارم آذرماه سال ۱۳۹۴، در حلب سوریه و درگیری با گروهک داعش بر اثر برخورد با تله‌های انفجاری و جراحات وارده شهید شد و تاکنون اثری از پیکرش به دست نیامده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران