شنبه 18 مرداد 1399 |

جایگاه شهدا و ایثارگران نزد خداوند بسیار عظیم است

13:48:0    1399/03/06

جایگاه شهدا و ایثارگران نزد خداوند بسیار عظیم است

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد گلستان عنوان کرد: مقام و جایگاه واقعی شهدا و ایثارگران نزد خداوند است و ما هر چه تلاش کنیم نمی‌توانیم متناسب با این جایگاه به ایشان خدمت‌رسانی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات، مهدی خسروی، در ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری استان، عنوان کرد: مقام و جایگاه واقعی شهدا و ایثارگران نزد خداوند بسیار عظیم است و ما هر چه تلاش کنیم نمی‌توانیم متناسب با این جایگاه به ایشان خدمت‌رسانی کنیم.
وی دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری را در تسریع روند حل مشکلات بسیار مؤثر دانست و افزود: ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان اسلام ایستادند و از ارزش‌ها و سرزمین اسلامی دفاع کردند و جان خویش را در طبق اخلاص قرار دادند و اکنون دهه‌ها است که با شرایط سخت جسمی با صبر و بردباری همچنان در پای ارزش‌های دوران دفاع مقدس ایستاده‌اند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد گلستان با تأکید بر این که خانواده‌های شهدا مایه امیدواری مسئولان و پایداری آنان در خدمت به مردم و نظام اسلامی هستند، گفت: کسانی که دلداده نظام جمهوری اسلامی و این کشور هستند امروز هم بی‌تکلف و بی‌توقع مطالب خود را مطرح می‌کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران