شنبه 18 مرداد 1399 |

وحدت و روحیه مقاومت، باعث پیروزی در عملیات بیت المقدس شد

12:23:0    1399/03/06

وحدت و روحیه مقاومت، باعث پیروزی در عملیات بیت المقدس شد

مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: روحیه مقاومت و وحدتی که میان رزمندگان در جهت آزادسازی خرمشهر شکل گرفت، دلیل غلبه بر دشمن در عملیات بیت المقدس بود که این پیروزی روحیه مضاعفی به نیروهای مسلح داد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، اسدالله تولیده روز شنبه ۳ خردادماه، در دیدار با خانواده‌های شهیدان والامقام «احمد فتاحی پور»، «مهدی آدینه شوهانی» و همچنین جانبازان گرانقدر «مصطفی صفاری» و «محمد بیانی»، با اشاره به آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، اظهار کرد: در دورانی که کشور در داخل با مشکلاتی روبرو بود و در جنگ نیز یکی از راهبردی ترین شهرهای ایران، بیش از ۱۹ ماه در اشغال دشمن متجاوز قرار داشت، عملیات بیت المقدس با هدف آزادسازی خرمشهر آغاز شد و در این شرایط شاید کمتر کسی برای رزمندگان اسلام احتمال پیروزی در این عملیات قائل بود.
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: روحیه مقاومت و وحدتی که میان رزمندگان در جهت آزادسازی خرمشهر شکل گرفت، دلیل غلبه بر دشمن در عملیات بیت المقدس بود که این پیروزی روحیه مضاعفی به نیروهای مسلح داد و از این رو می‌توان گفت آزادسازی خرمشهر نقطه عطف در دوران دفاع بود، چرا که تمام معادلات دشمن را بر هم ریخت.
شهیدان احمد فتاحی پور و مهدی آدینه شوهانی از شهدای استان ایلام در عملیات بیت المقدس بودند که در سال ۱۳۶۱ به فیض والای شهادت نائل آمدند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران