سه شنبه 8 مهر 1399 |

دیدار مدیرکل بنیاد بوشهر با خانواده شهدای ناوچه کنارک

13:13:0    1399/02/29

دیدار مدیرکل بنیاد بوشهر با خانواده شهدای ناوچه کنارک

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به همراه معاون آموزشی و فرهنگی بنیاد به دیدار خانواده‌های معظم شهیدان والامقام مهدی رازی و رضا دهقانی از شهدای ناوچه کنارک رفتند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری، در این دیدارها ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا گفت: حادثه‌ دردناک شناور کنارک که به شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش انجامید، بسیار تلخ و تأسف‌آور است. گرچه کارکنان زحمتکش که در هنگام خدمتی دشوار و باافتخار جان‌باخته‌اند، از پاداش و ثواب الهی برخوردارند.
وی افزود: هرچند غم از دست دادن عزیزان برای بازماندگان و خسارت فقدان جوانان صمیمی پرتلاش برای نیروی دریایی بسی بزرگ و سنگین است اما یقین بدانید این شهدا عاقبت ‌به ‌خیر شده‌اند و مایه افتخار هستند.
مدیرکل بنیاد بوشهر اضافه کرد: پیکر مطهر شهدا بعد از شناسایی و انجام آزمایش در تهران، به استان ما می‌آیند تا در گلزارهای شهدا به خاک سپرده شوند.
وی گفت: مراسم تشییع نیز در پایگاه دریایی بوشهر با حضور مسئولان ارشد نظامی و خانواده‌های شهدا برگزار و سپس تا مسجد قائم در خیابان امام رضا بدرقه و برای خاک‌سپاری به شهرستان‌ها منتقل می‌شوند.
تشکری اضافه کرد: به دلیل وجود ویروس کرونا مراسم تشییع به‌صورت خودرویی و موتوری خواهد بود.
از ۱۹ شهید ناوچه کنارک، ۵ شهید به نام‌های رازی، دهقانی، پویانفر، موسوی نژاد و سپهری اهرمی از شهدای استان بوشهر هستند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران