جمعه 28 شهریور 1399 |

پیگیری امور مربوط به درمان ایثارگران از اولویت‌های بنیاد شهید است

11:3:0    1399/02/29

پیگیری امور مربوط به درمان ایثارگران از اولویت‌های بنیاد شهید است

مدیر کل بنیاد شهید کردستان اظهار داشت: پیگیری امور مربوط به درمان ایثارگران به ویژه جانبازان که سلامتی خود را برای حفظ کشور و نظام از دست داده‌اند از اولویت‌های اصلی بنیاد است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، رضا نجفی در نشست هم‌اندیشی با مسئولان بیمه دی با اشاره به اینکه هدف و تلاش ما این است که مشکلات جامعه ایثارگری را در همه زمینه‌ها از جمله خدمات بیمه‌ای به حداقل برسانیم، اظهار داشت: پیگیری امور مربوط به درمان ایثارگران به ویژه جانبازان که سلامتی خود را برای حفظ کشور و نظام از دست داده‌اند از اولویت‌های اصلی بنیاد است.
مدیرکل بنیاد کردستان توجه به درمان ایثارگران به ویژه والدین مکرم شهدا و همچنین جانبازان را بواسطه کهولت سن از اهم وظایف این نهاد برشمرد و ابراز داشت: باید به گونه‌ای اقدام شود که عزیزان ایثارگر فقط به فکر درمان و اجرای روند آن باشند و دغدغه هزینه‌ها را نداشته باشند.
وی افزود: خدمتگزاری به خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران از ارزش والایی برخوردار بوده و برای همه بعنوان یک وظیفه و رسالت خطیر محسوب می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان عنوان کرد: ایثارگران دارای شأن و منزلت بالایی هستند لذا در زمان مراجعه به بیمه جهت اخذ مطالبات باید با کمال ادب و برخوردی مناسب با ایشان صورت بگیرد.
رفع مشکلات درمانی، انعقاد قرارداد مجدد با داروخانه‌ها و درمانگاه‌ها، اورژانس و بیمارستان‌های دولتی و همچنین حفظ قرارداد با داروخانه‌های شبانه‌روزی و کلینیک‌های خصوصی و سایر مشکلات ایثارگران از جمله مباحث مطرح‌ شده در این نشست بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران