شنبه 18 مرداد 1399 |

تقدیر مدیرکل بنیاد شهید فارس از تلاش‌گران عرصه بهداشت

15:11:0    1399/02/21

تقدیر مدیرکل بنیاد شهید فارس از تلاش‌گران عرصه بهداشت

مدیرکل بنیاد شهید فارس با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از رییس و اعضای ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ این دانشگاه به نمایندگی از مدافعان و ایثارگران حوزه سلامت تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، رجبعلی راهی، در این دیدار بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گذشته همواره در کشور درخشان بوده و اساتید و نخبگان دانشگاه در رأس نظام سلامت کشور هستند و در حال حاضر نیز دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برترین‌های کشور است. 
وی افزود: در دوران دفاع مقدس نیز شیراز یکی از مکان‌های ارایه خدمات به مجروحان جنگ بود و امروز نیز دانشگاه علوم پزشکی در حوزه درمان مجروحان و عمل‌های جراحی عملکرد بی‌نظیری داشته است.
مدیرکل بنیاد فارس اضافه کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز از نخستین روزهای شیوع کرونا با تشکیل ستادی با حضور نمایندگان ایثارگران و خانواده‌های شهدا در خصوص حل این موضوع، چاره اندیشی و اقدامات عملی قابل توجهی انجام داده است.
راهی ادامه داد: با دستور استاندار فارس همچنین کارگروهی تشکیل شد تا به شرایط ایثارگران و خانواده شهدا توجه ویژه‌ای شود که دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه مشارکت بسیار خوبی داشته و بسیاری از دغدغه‌ها را برطرف کرده است.
وی با اشاره به اقداماتی که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با کرونا انجام شده، اضافه کرد: در این مدت به ایثارگران به ویژه جانبازان توصیه شد از منزل خارج نشوند و در زمینه تهیه اقلام حفاظتی و مواد بهداشتی برای آن بزرگواران نیز با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و اداره صَمت اقدامات خوبی انجام شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران