شنبه 18 مرداد 1399 |

ماه رمضان فرصتی مغتنم برای شناخت سیره شهدا است

13:52:0    1399/02/21

ماه رمضان فرصتی مغتنم برای شناخت سیره شهدا است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ماه رمضان را فرصتی مغتنم برای شناخت سیره شهدا دانست و اظهار کرد: ماه رمضان ماه خودسازی، برکت، رحمت و مغفرت است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، غلامرضا حقایق‌پور، در نشست شورای معاونان، احسان و نیکوکاری را نمادی از ایثار عنوان کرد و گفت: کَرَم و بخشش از ویژگی‌های بارز تمامی ائمه معصومین(ع) است اما ظهور یک ویژگی خاص در میان آن‌ها بیشتر از سایر صفات بوده به طوری که صفت کریم بودن در امام حسن(ع) بروز بیشتری داشته است.
حقایق‌پور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه، گفت: شیوع ویروس کرونا در کشور زندگی برخی از شهروندان را با مشکل روبرو کرده که ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و ادامه دادن راه امام حسن(ع) با پیوستن به رزمایش همدلی است تا بار دیگر جلوه‌های زیبای همبستگی اجتماعی را شاهد باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ماه رمضان را فرصتی مغتنم برای شناخت سیره‌ شهدا دانست و اظهار کرد: ماه رمضان ماه خودسازی، برکت، رحمت و مغفرت است و سرلوحه قراردادن سیره شهدا و الگوگیری از رفتار و کردار آنها در این ماه مبارک موجب خودسازی و تقرب به خداوند متعال می‌شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران