شنبه 18 مرداد 1399 |

11:1:0    1399/02/21

ضرورت استفاده از خدمات الکترونیک به ایثارگران در شرایط شیوع کرونا

مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: استفاده از بستر خدمات الکترونیک بنیاد گام مهمی برای حفظ سلامتی جامعه ایثارگری است و به همین جهت باید در خدمت رسانی به ایثارگران، استفاده از آن را ترویج دهیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عبدالله مرتضوی، شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، در نشست ستاد مبارزه با کرونا گفت: اکرام و کمک مومنامنه در تمام طول سال علی الخصوص در ماه مبارک رمضان و همچنین در شرایط دشوار امروز کشور کاری پسندیده است.
مرتضوی ضمن قدردانی از ایثار مدافعان سلامت کشور و نیز تلاشهای صورت گرفته در حمایت از ایثارگران شهرستانهای استان تهران در قالب اقدامات پیشگیرانه و حمایتی در برابر ویروس کرونا اظهار کرد: سعی کردیم از تمام ظرفیتهای داخلی و همچنین مشارکت سایر دستگاهها استفاده کنیم تا عبور از این بحران را در جهت حمایت از ایثارگران عزیزمان به بهترین نحو ممکن انجام دهیم و خوشبختانه با گزارشاتی که در این حوزه از شهرستانهای تابعه داریم، عملکرد قابل قبول بوده است.
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: استفاده از بستر خدمات الکترونیک بنیاد گام مهمی برای حفظ سلامتی جامعه ایثارگری است و به همین جهت باید در خدمت رسانی به ایثارگران، استفاده از آن را ترویج دهیم.
وی با اظهار امیدواری برای ازبین رفتن هرچه زودتر این ویروس گفت: از همان ابتدای شروع این بیماری وضعیت ایثارگران را از طریق روئسای شهرستانهای تابعه رصد کردیم و تمام تلاش هایمان این بود که اقدامات پیشگیرانه و خدمات بصورت غیر حضوری به ایثارگران عزیز ارائه شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران