پنجشنبه 10 مهر 1399 |

تماس تلفنی مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری با ایثارگران

10:14:0    1399/02/13

تماس تلفنی مدیر کل بنیاد شهید چهارمحال و بختیاری با ایثارگران

مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری با بیان این‌که سرکشی و دلجویی از خانواده شهدا و جانبازان جزو اولویت‌های بنیاد است اظهار داشت: اگر از خود گذشتگی و ایثار شهدا، جانبازان و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس نبود، امروز سرنوشت کشور نیز نامشخص بود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، فریبرز نجفی، در تماس تلفنی با جانبازان 70 درصد ضمن احوال‌پرسی گفت: نباید هیچ‌وقت و تحت هر شرایطی خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را فراموش کنیم.
مدیر کل بنیاد چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اکنون که ویروس کرونا افتخار سرکشی حضوری از ایثارگران را از ما سلب کرده است باید به هر طریق ممکن جویای حال این عزیزان باشیم زیرا این عزیزان فراموش‌شدنی نیستند.
وی با بیان این‌که سرکشی و دلجویی از خانواده شهدا و جانبازان جزو اولویت‌های بنیاد است اظهار داشت: اگر از خود گذشتگی و ایثار شهدا، جانبازان و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس نبود، امروز سرنوشت کشور نیز نامشخص و چه‌بسا که در دست بیگانگان بود.

تجلیل از کارگران بنیاد استان
به مناسبت روز کار و کارگر از نیروهای کارگری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تجلیل شد. در این برنامه که با حضور مدیرکل بنیاد استان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد برگزار شد ضمن تجلیل از نیروهای کارگری، مسائل و مشکلات این عزیزان بررسی و تبادل‌نظر انجام شد.
فریبرز نجفی گفت: ما برای هرکسی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران کار می‌کند خط و مرزی مشخص نمی‌کنیم زیرا بر این باوریم که همه به‌ نوعی خادم و خدمت‌گزار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم و در یک راستا و برای تحقق یک هدف تلاش می‌کنیم.
نجفی تصریح کرد: از لحاظ اداری پست هر شخص مشخص است ولی باید این نکته موردتوجه باشد که غیر از وظیفه اداری، تعهد اخلاقی مهم‌ترین مؤلفه افرادی است که در بنیاد کار می‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با ابراز این‌که ما رضایت کامل را از عملکرد نیروهای کارگری بنیاد داریم خاطرنشان کرد: زمانی که در هر جایگاهی شخص کار خود را به نحو احسن و با نیت پاک انجام دهد درواقع شعار جهش تولید را تحقق بخشیده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران