سه شنبه 8 مهر 1399 |

ایثارگران سرمایه‌های نظام اسلامی هستند

14:34:0    1399/02/10

ایثارگران سرمایه‌های نظام اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید قم تاکید کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های نظام اسلامی هستند و خدمت به ایشان خدمت به ارزشها محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت الاسلام حسن هنرمند، روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت، با حضور در مناطق یک و دو  بنیاد استان قم ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراجعه کننده به مناطق گفت: خدمت و رسیدگی به امور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، خدمت به ارزشهای انقلاب اسلامی محسوب می شود.
وی تاکید کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های نظام اسلامی هستند و خدمت به ایشان خدمت به ارزشها است و خادمان آنان اگر از سر صدق، خلوص نیت و با روی گشاده این خدمت را ارایه دهند از جایگاه ارزنده‌ای برخودار هستند.
وی ادامه داد: باید نسبت به این وظایف با حساسیت و دقت نظر اقدام کرد، چرا که جامعه هدف بنیاد، شهدا، خانواده شهدا و یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند؛ قشری ارزشمند که با گذشت از جان و عزیزانشان مایه عزت، امنیت، آبرو و اقتدار نظام اسلامی شدند. هیچکدام از این خدمات با ایثار و گذشت و صبر این عزیزان برابری نمی کند، خدمت به این سرمایه های نظام اسلامی مدال افتخاری بر سینه خادمان شهدا و ایثارگران است

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران