جمعه 28 شهریور 1399 |

کار برای ایثارگران باید با انگیزه خدایی همراه باشد

14:29:0    1399/02/10

کار برای ایثارگران باید با انگیزه خدایی همراه باشد

مدیرکل بنیاد شهید مازندران گفت: کار برای ایثارگران باید با انگیزه الهی همراه باشد و کارکنان بنیاد باید از تمامی ظرفیت های موجود، برای خدمت رسانی به این قشر معزز، نهایت استفاده را کنند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، هدایت مظلومی، روز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه، از بنیاد شهرستانهای نور و محمودآباد بازدید کرد و از نزدیک آخرین شرایط و وضعیت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران درگیر با ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در دیدار با کارکنان بنیاد نور و محمودآباد گفت: کار برای ایثارگران باید با انگیزه الهی همراه باشد و کارکنان بنیاد باید از تمامی ظرفیت های موجود، برای خدمت رسانی به این قشر معزز، نهایت استفاده را کنند.
وی با اشاره به اهمیت کار در بنیاد خطاب به کارکنان این نهاد گفت: خدمتی که به والدین شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز ارائه می دهید بسیار با ارزش است و دعای این انسان‌های وارسته، خیر و برکت را برای زندگی شما بدنبال دارد.
مدیرکل بنیاد مازندران اظهار داشت: یکی از مسائلی که امروز گریبانگیر کشور ما است شیوع ویروس کرونا است لذا با توجه به شرائط جسمی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، تمهیدات لازم در زمینه تهیه و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز برای این عزیزان تا پایان بیماری در شهرستانها اندیشیده شده است

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران