جمعه 28 شهریور 1399 |

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اولویت بنیاد شهید است

12:33:0    1399/02/10

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اولویت بنیاد شهید است

مدیر کل بنیاد شهید قزوین گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای فعالیت‌های تعریف شده خود دارای دو رسالت ترویجی و خدماتی است که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی آن به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، نشست اعضای هیئت مدیره کانون فرزندان شهید استان قزوین با غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و لطف‌الله سیاهکلی‌مرادی، نماینده منتخب مردم شهرستان‌های قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد. 
حقایق‌پور در این نشست گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای فعالیت‌های تعریف شده خود دارای دو رسالت ترویجی و خدماتی است که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت اصلی آن به شمار می‌رود.
وی افزود: به ‌درستی ترویج این فرهنگ غنی، دغدغه مسئولان بنیاد و جامعه ایثارگری به‌ویژه فرزندان شهدا است اما گستره آن آنقدر زیاد است که از عده یکی دو دستگاه خارج است و باید تمام مسئولان و دلسوزان نظام پای کار بیایند.
مدیرکل بنیاد قزوین با اشاره به شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: این شورا در سطح عالی به ریاست رییس جمهوری و در سطح استان‌ها به ریاست استانداران و دبیری بنیاد تشکیل شده تا در راستای ترویج فرهنگ یاد شده یک هم‌افزایی ایجاد شود.
وی با انتقاد از نگاه بخشی به ایثارگران در ارایه خدمت به آنان، گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید بدانند خدماتی که به خانواده معظم شهدا ارایه می‌شود، حق مسلم این عزیزان بوده و اگر در مسئولیتی قرار دارند به برکت ایثارگری‌های این قشر معظم جامعه است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران