جمعه 28 شهریور 1399 |

بنیاد شهید ایلام از تمام ظرفیت‌ها برای رفع دغدغه‌های ایثارگران استفاده می‌کند

11:0:0    1399/02/10

بنیاد شهید ایلام از تمام ظرفیت‌ها برای رفع دغدغه‌های ایثارگران استفاده می‌کند

مدیرکل بنیاد شهید ایلام اشتغال و درمان را مهمترین دغدغه جامعه ایثارگری برشمرد و تصریح کرد: بنیاد ایلام ضمن پیگیری تمام مسائل و مشکلات ایثارگران، از همه ظرفیت های موجود در استان برای رفع دغدغه ایثارگران استفاده می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، اسدالله تولیده، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز دوشنبه ۸ اردیبهشت‌ماه، در نشست با قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام گزارشی از عملکرد بنیاد ایلام را در حوزه های مختلف در سال ۹۸ ارائه و آمادگی بنیاد برای ارائه خدمات بیشتر به جامعه معزز شاهد و ایثارگر استان را در سال جدید اعلام کرد.
تولیده، با تقدیر از استاندار ایلام به خاطر حمایت و نگاه ویژه وی به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران استان، بیان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با خدا معامله کرده اند. اکثریت این قشر عزیز بدون توقع هستند و خدمت صادقانه و خالصانه به آنان یک اصل اساسی در نظام جمهوری اسلامی و دارای اجر عظیم اخروی است، از این رو این نوع خدمت افتخاری بزرگ برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به شمار می رود.
وی اشتغال و درمان را مهمترین دغدغه های جامعه ایثارگری برشمرد و تصریح کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید به نام سال «جهش تولید» و همچنین اهمیت موضوع سلامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بنیاد ایلام ضمن پیگیری تمام مسائل و مشکلات ایثارگران، از همه ظرفیت های موجود در استان جهت رفع مشکل درمان و نیز تحقق شعار سال در راستای کاهش دغدغه های جامعه شاهد و ایثارگر در این دو حوزه استفاده خواهد کرد.
مدیرکل بنیاد ایلام در ادامه به اقدامات بنیاد ایلام در زمان شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تماس تلفنی و مجازی جایگزین دیدار حضوری با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شده است و در این روش ضمن اینکه مسائل و درخواستهای آنان پیگیری می‌شود، وضعیت سلامت این قشر عزیز نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران