جمعه 28 شهریور 1399 |

شهدا در ماه مبارک رمضان، والاترین جلوه‌های ایثار را به نمایش گذاشتند

13:29:0    1399/02/09

شهدا در ماه مبارک رمضان، والاترین جلوه‌های ایثار را به نمایش گذاشتند

مدیرکل بنیاد خوزستان با بیان اینکه شهدا در ماه مبارک رمضان، والاترین جلوه‌های ایثار را به نمایش گذاشتند، گفت: در تفکر شهید، شهادت زیبا است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عبدالرضا فرجیان، گفت: شهدا در ماه مبارک رمضان، والاترین جلوه‌های ایثار را به نمایش گذاشتند، که این اتفاق یکی از زیباترین و دلنشین‌ترین فرازهای دفاع مقدس و حیات طیبه شهیدان بود.
فرجیان، افزود: نگاهی به متن وصایا و دل نوشته‌های شهدا نشان می‌دهد که اکثر شهدا در وصیتنامه‌هایشان اشاره بر مفاهیمی نظیر روزه، روزه داری، نماز و واژه‌هایی از این قبیل داشته و بر لزوم رعایت و تحقق آنها تأکید کرده و توصیه‌هایی در این باره داشته‌اند.
مدیرکل بنیاد خوزستان با بیان اینکه شهدا در ماه مبارک رمضان، والاترین جلوه‌های ایثار را به نمایش گذاشتند، گفت: در تفکر شهید، شهادت زیبا است. این زیبایی را شهدا به چشم درون دیدند و شیفته دلدار شدند، که نشانه عمق پیوند معنوی میان عاشق و معشوق است. در دوران دفاع مقدس، جمع زیادی از شهدای ما با زبان روزه و یا در حال نماز به لقاءالله پیوستند که این امر یکی از ناب ترین عرصه‌های نمایش عشق و دلدادگی میان پروردگار متعال و بندگانش بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران