پنجشنبه 10 مهر 1399 |

یک‌هزار عنوان از وصایای شهدای استان مرکزی منتشر شد

12:44:0    1399/02/09

یک‌هزار عنوان از وصایای شهدای استان مرکزی منتشر شد

مدیرکل بنیادشهید مرکزی اظهار کرد: یک‌هزار و ۱۵۰ عنوان از وصایای شهدای استان مرکزی امسال در فضای مجازی منتشر شد که تاکنون بیش از یکصد هزار بازدید کننده داشته است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، مرتضی انصاری‌فر، روز سه شنبه نهم اردیبهشت در گفت و گو با خبرنگار ایثار، اظهار کرد: یک‌هزار و ۱۵۰ عنوان از وصایای شهدای استان مرکزی امسال در فضای مجازی منتشر شد که تاکنون بیش از یکصد هزار بازدید کننده داشته است.
مدیرکل بنیاد مرکزی با تأکید بر اهمیت نقش شبکه‌های اجتماعی در حوزه فرهنگی به‌ خصوص فرهنگ ایثار و شهادت گفت: یکی از نکات مهم در این شبکه‌ها برای انجام کارهای ترویجی، شیوه برقراری ارتباط با کل جامعه و جامعه ایثارگری است.
وی افزود: با استفاده از فضاهای مجازی و ارائه محتوای غنی از آثار شهدای گران‌قدر و ایثارگران می‌توان بسیاری از فداکاری‌های دوران دفاع مقدس را به نسل‌ جدید معرفی کرد تا این ارزش‌ها همواره زنده بمانند.
انصاری فر، گفت: وصایای شهدا خلاصه و چکیده‌ اعتقادات قلبی و عملی شهدا نسبت به دفاع مقدس و راهی است که شهیدان انتخاب کردند و حاصل آن سربلندی و جایگاه رفیعی است که اکنون ملت بزرگ ایران در سطح جهان از آن برخوردارند.
گفتنی است استان مرکزی مفتخر به داشتن ۵ هزار و ۳۷۹ شهید والامقام است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران