سه شنبه 8 مهر 1399 |

نشست آموزشی بیماری کرونا در بنیاد استان البرز برگزار شد

16:14:0    1399/02/06

نشست آموزشی بیماری کرونا در بنیاد استان البرز برگزار شد

نشست آموزشی بیماری کرونا با حضور اساتید دانشگاه علوم پزشکی در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، نشست آموزشی بیماری کوید ۱۹ صبح امروز ۶ اردیبهشت ماه با حضور استاد دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و کارکنان بنیاد با هدف آموزش و پیشگیری از این بیماری در سالن جلسات برگزار شد.
رستمیان، در این نشست با بیان اینکه صبر، ایثار و مجاهدت عامل موفقیت‌های کشور در طول تاریخ بوده است، گفت: ملت غیور ایران در برهه‌های مختلف به وسیله این سه عامل ثابت کرده‌اند که هرگز شکست نخواهند خورد. 
وی افزود: امروز در جای جای دنیا مشاهده می‌کنیم مردم کشورهای مختلف در برابر این بیماری چه رفتارهایی از خود نشان می‌دهند اما کشور ما با همین روحیه ایثارگری و هم دلی تا به امروز در برابر این بیماری موفق عمل کرده است.
مدیرکل بنیاد البرز تصریح کرد: اکنون در شرایط یک جنگ نظامی قرار نداریم ولی یک جنگ تمام‌عیار را در حوزه سلامت شاهد هستیم که عرصه‌های مختلف زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است و به همین جهت باید با استفاده از ظرفیت ایثارگری دوران دفاع مقدس و با درس گرفتن از ایثارگری رزمندگان و مردم ایران در آن دوران، فرهنگ ایثار اجتماعی را توسعه دهیم و با این بیماری مبارزه کنیم. آموزش اقدامی موثر در جهت مبارزه و پیشگیری از این بیماری است که باید در ابعاد مختلف به آن پرداخته شود.
شایان ذکر است در این جلسه دکتر کلهری از دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در خصوص این بیماری آموزشهای لازم جهت پیشگیری را به کارکنان بنیاد ارائه کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران