پنجشنبه 10 مهر 1399 |

بسته های ورزشی و بهداشتی میان جانبازان ویلچری اردبیل توزیع شد

15:36:0    1399/02/06

بسته های ورزشی و بهداشتی میان جانبازان ویلچری اردبیل توزیع شد

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید استان اردبیل از توزیع بسته‌های ورزشی و بهداشتی میان جانبازان ویلچری با شعار ورزش در خانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حسین صادقی، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: از آنجایی که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تصمیم ستاد پیشگیری از این بیماری سالن‌های ورزشی بسته است و جانبازان کم تحرک بویژه جانبازان ویلچری از حضور در مراکز ورزشی محروم شده‌اند این بسته‌ها با شعار ورزش در خانه بین آنان توزیع شد.
وی افزود: این بسته‌ها شامل اقلام مختلف بهداشتی از جمله مواد ضد عفونی، ماسک و دستکش و نیز اقلام ورزشی از جمله لباس ورزشی و موارد مشابه و نیز بروشورهای آموزشی با شعار ماندن در خانه و ورزش در خانه است.
صادقی، همچنین از برگزاری برنامه‌های قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان توسط معاونت فرهنگی بنیاد استان خبر داد و بیان کرد: در سال‌های گذشته برای خانواده‌های شهدا در سطح مساجد برنامه‌های تلاوت قرآن با عنوان گلشن وحی برگزار می‌شد که امسال با تعیین جزئی از آیات مبارک قرآن برای جامعه هدف و فعالان قرآنی اقدام به ختم قرآن کریم می‌شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان اردبیل اضافه کرد: با هدف مبارزه با ویروس کرونا برنامه گلشن وحی امسال با شعار قرآن در خانه در بین خانواده‌های شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود و در کنار آن مسابقات فرهنگی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران