سه شنبه 8 مهر 1399 |

شهادت بیش از هزار شهید دفاع مقدس خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان

15:29:0    1399/02/06

شهادت بیش از هزار شهید دفاع مقدس خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان

مدیرکل بنیاد خراسان رضوی گفت: یک هزار و ۱۳۸ رزمنده دوران دفاع مقدس در ماه مبارک رمضان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند تا دست متجاوزین به ایران اسلامی را کوتاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت الاسلام حسین معصومی، شنبه ۶ اردیبهشت، با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: فرق ماه رمضان امسال با سالهای گذشته در این است که کمک، ایثار و بخشش با رزمایش همدلی در رمضان به اوج خود رسیده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: در شهرستان های خراسان رضوی، رزمایش همدلی رنگی دیگر دارد، زیرا داوطلبان، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های شهدایی که یکبار در عرصه جنگ فداکاری کردند، این بار در عرصه سلامت و رزمایش همدلی خوش درخشیدند.
وی ادامه داد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز به صورت خودجوش بسته‌های مواد غذایی را آماده و در بین نیازمندان توزیع کردند.
حجت الاسلام معصومی، افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران طلایه‌داران فعالیت‌های قرآنی هستند و با روحیه انقلابی ایثارگران، این فعالیت‌ها به صورت گروهی در فضای مجازی و جداگانه در منازل انجام می‌شود.
وی به شهدای ماه رمضان اشاره کرد و افزود: استان خراسان رضوی بیش از ۱۷ هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است که از این تعداد یک هزار و ۱۳۸ شهید دفاع مقدس در ماه مبارک رمضان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
وی ادامه داد: شهدا در گرمای شدید شهید شدند اما به دشمنان اجازه تجاوزگری را ندادند و امروز نیز ما وظیفه داریم تا از آرمان شهدا محافظت کنیم.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در پایان گفت: ارتباط تلفنی با ایثارگران در خصوص بررسی مشکلات و پایش سلامت در ماه رمضان همچنان ادامه دارد و ایثارگران عزیز می‌توانند در ساعات اداری در تماس با تلفن ۱۶۱۶ مشکلات خود را مطرح و پیگیری کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران