پنجشنبه 10 مهر 1399 |

فعال سازی سامانه پیامکی ثبت اطلاعات درمانی ایثارگران

14:59:0    1399/02/06

فعال سازی سامانه پیامکی ثبت اطلاعات درمانی ایثارگران

سخنگوی معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از فعال سازی سامانه پیامکی ثبت اطلاعات درمانی ایثارگران خبر داد و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا فاز نخست این سامانه به ثبت اطلاعات ایثارگران مبتلا یا مشکوک ابتلا به کرونا اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، دکتر حمیدرضا حبیب اللهی، در این رابطه گفت: سامانه ثبت اطلاعات درمانی ایثارگران با شماره ‌۲۰۰۰۱۲۷۹ برای ثبت اطلاعات ایثارگران مبتلا یا مشکوک ابتلا به کرونا در نظر گرفته شده است. در فاز نخست فعال سازی این سامانه ایثارگران گروه هدف از جمله جانبازان گرامی و والدین معزز شهدا می‌توانند صرفآ پیامکی حاوی شماره ملی و استان محل سکونت خود را به شماره ۲۰۰۰۱۲۷۹ پیامک کنند تا همکاران در بنیاد شهید و امور ایثارگران با آنان تماس بگیرند.
وی افزود: لازم به ذکر است که در پیامک ارسالی از سوی ایثارگران ابتدا باید شماره ملی با اعداد فارسی نوشته شده و در ادامه آن پس از درج یک ستاره یا یک فاصله (کلیک)، استان محل سکونت نوشته شود.
حبیب اللهی، در رابطه با اهداف این سامانه نیز توضیح داد: چشم انداز  فعالیت این سامانه، اتصال به برنامه پایش سلامت و خدمات بهداشتی ایثارگران است که در صورت تامین امکانات مورد نیاز در آینده اقدام خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران