پنجشنبه 10 مهر 1399 |

پاسخگویی مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی به ایثارگران از طریق سامانه سامد

10:21:0    1399/02/06

پاسخگویی مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان‌شرقی به ایثارگران از طریق سامانه سامد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با حضور در مرکز سامد استانداری پاسخگوی مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عباس پورحسن، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار استان عنوان داشت: به ‌منظور سهولت برقراری ارتباط ایثارگران، پاسخگوی سؤالات آن‌ها از طریق سامانه‌های تلفنی هستیم.
پورحسن، با تأکید بر اینکه سلامتی ایثارگران برای بنیاد در اولویت است، تصریح کرد: ارتباط با جامعه هدف همیشه و در همه حال برقرار بوده و رفع دغدغه‌های آن‌ها جزء مهم‌ترین اصول اخلاقی و حرفه‌ای ما در بنیاد است.
وی با اشاره به پاسخگو بودن به تماس‌های نه نفر از ایثارگران افزود: همکاران ما در بنیاد با شماره تلفن ۱۶۱۶ آماده پاسخگویی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان هستند که در راستای پیشگیری از بیماری، به ایثارگران توصیه می‌کنیم مطالبات خود را از این طریق پیگیری کنند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی ضمن قدردانی از تمام زحمات مدافعان سلامت کشور که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در حال خدمت هستند، با اشاره به افزایش سطح پاسخگویی غیرحضوری اظهار کرد: حضور کارشناسان مجرب در سامانه هاتف بنیاد (میزخدمت) تقویت شده است تا با استفاده از ظرفیت‌های ایجادشده در این خصوص از مراجعه حضوری خودداری شود.
گفتنی است، موضوعاتی همچون وام مسکن، حق پرستاری، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، درمان، بیمه، وام‌های خوداشتغالی، تسهیلات بانکی، کمیسیون پزشکی ازجمله مواردی بوده که توسط جامعه ایثارگری مطرح و از سوی مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی توضیحات لازم داده شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران