سه شنبه 8 مهر 1399 |

خدمات به ایثارگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه می‌شود

13:44:0    1399/02/03

خدمات به ایثارگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان البرز تاکید کرد: تمام تلاش ما در ستاد بحران بر این است تا ضمن ارائه خدمات غیرحضوری به ایثارگران در صورت مراجعه حضوری ایثارگران به بنیاد بتوانیم با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی به آنان خدمات ارائه دهیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات، بهزاد حق بیگی، با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: ستاد بحران بنیاد استان البرز از ابتدای شروع ویروس کرونا تا به امروز با برگزاری جلسات متعدد در دو بخش سلامت ایثارگران و کارکنان فعالیت‌های ویژه‌ای را جهت پیشگیری از این ویروس انجام داده است.
وی هدف اصلی فعالیت‌های صورت گرفته را پیشگیری انتقال این بیماری به ایثارگران و کارکنان به خصوص گروه‌های آسیب پذیرتر دانست و افزود: تمام تلاش ما در ستاد بحران بر این است تا ضمن ارائه خدمات غیرحضوری به ایثارگران، در صورت مراجعه حضوری ایثارگران به بنیاد بتوانیم با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی به آنان خدمات ارائه دهیم.
حق بیگی، تصریح کرد: سلامت ایثارگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین دلیل علاوه بر اینکه محیط اداره روزانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود، روزانه ماسک و دستکش به تعداد همکاران جهت استفاده در محل کار برای حفظ سلامتی خودشان و ایثارگران به آنان تحویل می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان البرز تاکید کرد: نظارت بر اداره کل، مناطق و شهرستان‌ها جهت پیشگیری از این بیماری به صورت مستمر انجام می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل سریعا سعی در برطرف کردن آن خواهیم کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران