پنجشنبه 10 مهر 1399 |

برقراری ۱۷۰۰ تماس تلفنی با خانواده‌های شهدای کردستان در فروردین سال جاری

13:24:0    1399/02/03

برقراری ۱۷۰۰ تماس تلفنی با خانواده‌های شهدای کردستان در فروردین سال جاری

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: در قالب طرح سپاس و تکریم خانواده‌های معظم شهدا در ایام شیوع ویروس کرونا ۱۷۰۰ تماس تلفنی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان برقرار شده است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، رضا نجفی، در گفت و گو با ایثار استان از تماس تلفنی با خانواده‌های شهدا در راستای طرح سپاس خبر داد و اظهار داشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر حضور درجمع خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و تجلیل از این عزیزان در قالب طرح سپاس که همواره موجب روحیه بخشی به خادمان این قشر معزز می‌شود، طرح تماس تلفنی با جامعه هدف با عنایت به شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم امکان این امر به عنوان جایگزین در دستور کار قرار گرفته است که از آغاز سال جدید تا‌کنون با ۱۷۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان کردستان تماس برقرار شده است و همچنان نیز ادامه خواهد داشت.
وی عنوان کرد: در این طرح، کارکنان، مدیران و معاونان بنیاد استان طی تماس با خانواده معظم شهدا و ایثارگران جویای احوال آنها هستند. در قالب این طرح والدین و جانبازان بستری در بیمارستانها و منازل در اولویت تماس‌ها قرار گرفته و به منظور استمرار ارتباط موثر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران همچنان ادامه دارد.
نجفی، خاطرنشان کرد: با شیوع ویروس منحوس کرونا و در پی آن استرس‌های ابتلا به بیماری ضرورت ایجاد آرامش و کاهش بار روانی و استرس ناشی از این بیماری ضروری است که این موارد در تماس‌ها رعایت شده و از سویی مرکز مشاوره بنیاد نیز برای ارایه خدمت به این قشر ارزشمند فعال بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود، تمام تلاش همکاران ما در بنیاد استان این است، خدمات به موقع به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران ارائه شود تا کوچکترین خللی در امر خدمت رسانی به این قشر گرانقدر ایجاد نشود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران