جمعه 28 شهریور 1399 |

شنیدن خواسته‌های ایثارگران از وظایف اساسی کارکنان بنیاد است

13:13:0    1399/02/02

شنیدن خواسته‌های ایثارگران از وظایف اساسی کارکنان بنیاد است

مدیرکل بنیاد استان گلستان دیدار با جامعه ایثارگری را در تسریع روند حل مشکلات بسیار مؤثر دانست و گفت: شنیدن خواسته‌های جامعه هدف از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، اسرافیل وزیری، در گفت‌وگو با سایت ایثار گلستان عنوان کرد: ایران اسلامی در شرایط کنونی نیازمند صبر و همبستگی همه آحاد مردم است.
مدیرکل بنیاد استان گلستان، دیدار با جامعه ایثارگری را در تسریع روند حل مشکلات بسیار مؤثر دانست و گفت: شنیدن خواسته‌های جامعه هدف از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های این عزیزان شده و درنهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
وی دلیل اصلی اقتدار و دوام انقلاب اسلامی را حضور و نقش‌آفرینی اقشار مختلف مردم در همه عرصه‌ها دانست و افزود: تا زمانی که این همبستگی و وحدت وجود دارد، دشمنان هیچ کاری از پیش نمی‌برند.
وزیری با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و لازمه آن در جامعه برای آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان عنوان کرد: وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده همه است و همه باید به فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت توجه ویژه‌ای داشته باشند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران