سه شنبه 8 مهر 1399 |

برقراری بیش از ۵ هزار تماس تلفنی با ایثارگران ایلامی از زمان شیوع کرونا

13:8:0    1399/02/02

برقراری بیش از ۵ هزار تماس تلفنی با ایثارگران ایلامی از زمان شیوع کرونا

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از برقراری ۵ هزار و ۲۰۶ تماس با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان ایلام و پیگیری مسائل و مشکلات آنها در ایام شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، اسدالله تولیده، روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه، در گفت و گو با ایثار گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا به علت حفظ سلامت جامعه ایثارگری و رعایت توصیه های بهداشتی امکان دیدار حضوری با جامعه هدف مقدور نیست و از این رو دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بصورت تلفنی جهت بررسی مسائل و مشکلات آنان صورت می‌گیرد.
اسدالله تولیده افزود: از ابتدای اسفند ماه تا کنون تعداد ۵ هزار و ۲۰۶ تماس تلفنی از سوی کارکنان بنیاد ایلام با جامعه ایثارگری استان برقرار شده است که در این تماس‌ها ضمن بررسی مسائل و مشکلات جامعه معزز شاهد و ایثارگر، آموزش جهت پیشگیری از کرونا نیز داده شد و توصیه‌های مربوط در این خصوص به آنان یادآوری شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده در میان گروه‌های در معرض خطر جامعه ایثارگری، خاطر نشان کرد: بنیاد ایلام به منظور کاهش تردد جامعه هدف در سطح شهر اقدامات مختلفی انجام داده است که توزیع اقلام بهداشتی در میان گروه های آسیب پذیر جامعه هدف یکی دیگر از این اقدامات است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران